Świadczeniodawcy kontra NFZ w sprawie rehabilitacji

2017-09-04

W ostatnich miesiącach oddziały wojewódzkie NFZ ogłosiły konkursy na zawarcie umów dot. świadczeń rehabilitacji leczniczej w zakresie: „fizjoterapia domowa”. Świadczeniodawcy zgłaszający swoje oferty wykazywali, iż spełniają wszystkie wymagania określone dla realizacji świadczeń obowiązujących przepisach prawa. Oferty były jednak odrzucane z uwagi na nieprzedstawienie danych dot. lekarzy rehabilitantów, co postrzegane było jako niespełnienie warunków udzielania świadczeń objętych przedmiotem zamówienia.

Do zapoznania się z pełną wersją artykuły zapraszamy tutaj: http://www.politykazdrowotna.com/22004,swiadczeniodawcy-kontra-nfz-w-sprawie-rehabilitacji

Katarzyna Fortak-Karasińska

Katarzyna Fortak-Karasińska

Radca Prawny

Skomentuj ten wpis:

Twój e-mail nie będzie nigdy publikowany lub udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone jako *

Opcja "Wyślij komentarz" służy do podzielenia się swoją opinią w zakresie objętym treścią artykułu. Wysłanie komentarza nie jest równoznaczne z jego opublikowaniem. Treść komentarza przed publikacją będzie weryfikowana a jej akceptacja, będzie zależeć od administratora i/lub redaktorów bloga.

Wysyłając dane w formularzu wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji usługi zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Dz. U nr 133 poz.833.

*

*